Akční nabídka TCL

TCL je druhý největší výrobce TV na světě a inovátor z pohledu technologií. Laťku obrazové kvality posouvá výš díky nejdokonalejšímu podsvícení Mini LED, které TCL uvedlo jako první výrobce na světě. V kombinaci s technologií QLED tak vzniká nejen úžasný jas a kontrast, ale i věrné a živé barvy.

Nejvyšší modely se pyšní panely s frekvencí 144Hz a tak potěší i ty nejnáročnější hráče a sportovní fanoušky.

O dynamický a bohatý zvuk se u TLC QLED TV stará společnost Onkyo.

Za kvalitou svých produktů si stojí a na QLED TV nabízí bezplatně možnost prodloužené záruky na pět let. Seznam modelů a registrační formulář k prodloužené záruce najdete na tcl-promotion.com.

V případě potřeby nabízí i komfortní servis pro všechny TV od 50”/126 cm a výše přímo u zákazníka doma. Pro menší televize je nabízen svoz do servisu, kdy jej zajišťuje i hradí servis. Zároveň i techničtí operátoři TCL jsou zákazníkům k dispozici pro pomoc a rady i po telefonu, emailu či na Facebooku.

Jako bonus, aby opravdu bylo na co koukat, nabízí TCL ve spolupráci se SledovaniTV službu IPTV na 6 měsíců zdarma. Zákazník tak může vyzkoušet vysokou kvalitu obrazu u mnoha kanálů a komfort zpětného sledování. Více informací na http://sledovanitv.cz/tcl.

KOMPLETNÍ NABÍDKA TELEVIZORŮ TCL ZDE

Lišta TCL

Baliček TCL SledovaniTV