Brother LC-225XLY (inkoust yellow, 1 200 str.@ 5% draft)

Kód: 641122S
Značka: Brother
445 Kč / ks 368 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Originální inkoustová kazeta Brother LC225XLY - žlutá Kazeta LC225XLY s vysokou výtěžností zajišťuje živé barvy při každém tisku. S touto žlutou inkoustovou kazetou můžete snížit prostoje, zvýšit produktivitu a současně zajistit, že získáte ostré barvy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální inkoustová kazeta Brother LC225XLY - žlutá

Kazeta LC225XLY s vysokou výtěžností zajišťuje živé barvy při každém tisku. S touto žlutou inkoustovou kazetou můžete snížit prostoje, zvýšit produktivitu a současně zajistit, že získáte ostré barvy i v těch nejnáročnějších prostředích. Protože LC225XLY je vysokokapacitní kazeta, její životnost je delší než u standardní kazety při stejně vynikající kvalitě tisku.

Klíčové vlastnosti
Kapacita 1 200 stran v souladu s ISO/IEC 24711
Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Všechny kazety Brother, včetně této purpurové inkoustové kazety LC225XLY s vysokou výtěžností jsou důkladně testovány pro zajištění co nejdůslednějšího spolehlivého řešení pro zákazníky.

Ačkoli jsou levné, neznačkové doplňovací kazety široce dostupné, nejsou ale tak kompatibilní s tiskárnou Brother. To může vést k problémům jak s kvalitou výtisku, tak i výkonem vašeho přístroje - tyto problémy mohou být někdy nákladné pro realizaci nápravy.

Tato náhradní originální inkoustová kazeta LC225XLY zajišťuje, že tiskárna bude i nadále pracovat bez závad, čímž vám poskytne lepší dlouhodobou hodnotu a klid na práci při znalosti nastavení tisku, na který se můžete spolehnout. Navržena bez ztráty kvality tisku pro mnohem vyšší životnost, než má standardní kazeta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inkoustové náplně / cartridge
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Tisková technologie: Inkoustová
Druh (spotřební materiál): Cartridge

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: