Brother LC-223VALBP (inkoust multipack - černá + tři barvy)

Kód: 641118S
Značka: Brother
1 394 Kč / ks 1 152 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Sada originálních inkoustových kazet Brother LC223VALBP Sada kazet Brother LC223VALBP s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Každá náplň potiskne 550 stran. Pokud chcete, aby výměna originálních inkoustových kazet Brother byla co nejjednod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada originálních inkoustových kazet Brother LC223VALBP
Sada kazet Brother LC223VALBP s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Každá náplň potiskne 550 stran.

Pokud chcete, aby výměna originálních inkoustových kazet Brother byla co nejjednodušší a cenově dostupná, zakupte tuto sadu inkoustů LC223VALBP. Sada obsahuje náplně řady LC223 s černým, azurovým, žlutým a purpurovým inkoustem. Všechny náplně byly vyvinuty tak, aby podpořily optimální činnost vaší tiskárny Brother.

Klíčové vlastnosti
Každá náplň vytiskne 550 stran na základě normy ISO/IEC 24711
Vysoce kvalitní originální náplň Brother
Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze


Inkoustové kazety LC223BK, LC223C, LC223M a LC223Y, které jsou v sadě LC223VALBP obsaženy, byly vyvinuty s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Máte tak jistotu, že vaše dokumenty budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě.

Ačkoli můžete při použití levnějších, neznačkových náplní z krátkodobého hlediska ušetřit, nejsou s vaším zařízením kompatibilní. Tyto často podřadné produkty mohou při tisku způsobit bezpočet problémů, nebo dokonce poškodit vaši tiskárnu – proč riskovat?

Když se rozhodnete pro sadu originálních inkoustů LC223VALBP, můžete se spolehnout na to, že vaše tiskárna bude vždy pracovat optimálním způsobem. A současně zůstává v platnosti záruka na tiskárnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inkoustové náplně / cartridge
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Tisková technologie: Inkoustová
Druh (spotřební materiál): Cartridge

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: