HSM StoreEx 130 OMDD 2,2x4mm Skartovací stroj na zprac.plast.karet, CD/DVD ,disk

Kód: SK01100
Značka: HSM
110 918 Kč / KS 91 668 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální skartovací stroj určený k likvidaci větších objemů plastových karet, CD/DVD a floppy disků (disket) ve vysokém stupni utajení E-5, O-5, T-6.

Tento stroj je konstruován výhradně k likvidaci výše uvedených elektronických médií. Vyznačuje se velkým výkonem (skartace až 2.000 CD za hodinu), robustní konstrukcí, jednoduchým ovládáním s automatickým funkcemi (například zpětný chod při zahlcení řezného mechanismu). Samozřejmostí jsou moderní prvky jako například konstrukční řešení vedoucí k nízké spotřebě elektrické energie nebo bezpečnostní segmenty vytvořené k dosažení vysoké úrovně zabezpečení proti vzniku úrazu při práci.

Speciální řezné nože jsou obrobeny z tvrzené masivní ocele a jsou zakaleny pro dlouhou životnost bez nutnosti jejich výměny.

Zpracovaný odpad padá do boxu v zásobníku pod řeznou hlavou. Po otevření dvířek je možné ho jednoduše vyjmout, vysypat a vrátit zpět pro shromažďování dalšího skartovaného odpadu.

Pro usnadnění manipulace je stroj umístěn na otočných kolečkách. To usnadňuje změnu pozice a ocení to zejména uživatelé, kteří dávají přednost zpracování médií jednou za delší časové období.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Hmotnost: 95 kg
Barva: Bílá
Výška: 1021
Šířka: 620
Hloubka: 487
Objem: 51
Vstup: 130
text1_rez: 2,2x4 mm
Kapacita: 1 CD/DVD/plast. karta/disketa
text3: E-5, O-5, T-6
text7: ANO
text8: ANO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: