HSM SECURIO P44i 3,9x40 mm Skartovací stroj s CD vstupem

Kód: SK0094I
Značka: HSM
127 282 Kč / KS 105 192 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…
Nejvýkonnější profesionální skartovací stroj elektronicky řízený dotykovým displejem, s dlouhou životností (cca. 10 let)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější profesionální skartovací stroj nové konstrukce. Je určen pro pracoviště s nejvyšší zátěží. Je vybaven systémem InteligentDrive s ovládáním přes dotykový displej v kombinaci se systémem EMCS pro úsporu elektrické energie při stand-by režimu. Ovládání má 3 volitelné režimy chodu: standardní, se zvýšeným výkonem a tichý chod s automatickým přepínáním při zatížení stroje.
Displej s českou mutací signalizuje všechny poruchové stavy, lze do něj nastavit kontakt na servis, má i servisní rozhraní s údaji o provozních hodinách.
Vstupní otvor pro skartovaný papír je vybaven bezpečnostním dotykovým vypínačem, zajišťujícím bezpečnost obsluhy. Široké masivní ocelové nože poháněné moderním výkonným řízeným motorem mohou skartovat papíry s kancelářskými sponami, plastové karty, CD a diskety. Tato verze je vyráběna s noži v příčném řezu se zvýšeným stupněm utajení. Stroj je vybaven systémem automatického mazání nožů s plněním pod krytem vstupního otvoru. Součástí dodávky je 1 balení oleje objemu 250 ml.
Pro zpracování CD a disket je stroj vybaven odděleným skartovacím mechanizmem. Má vlastní vstup i odpadní nádobu, umožňující separaci odpadu.
Zásobník na papírový odpad zvýšeného objemu 205 l je vybaven výsuvným závěsem na plastový pytel. Stroj je mobilní - na kolečkách.
Typ HSM SECURIO P44i je stejně jako ostatní typy HSM SECURIO vyroben v Německu.
Stroj je vhodný jako skartovač pro zpracování běžných osobních údajů dle GDPR (jméno, příjmení, adresa, rodné číslo, kontaktní údaje, pracovní zařazení, spotřeby energií…).

Skartovací stroj je držitelem certifikátu k životnímu prostředí šetrného výrobku nejvyšší kvality Blue Angel.

Záruka na stroj je 36 měsíců, doživotní záruka na nože.
Vlastnosti:

HSM


HSMDoplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Příkon: 1900
Barva: bílá
Výška: 1105
Šířka: 700
Hloubka: 592
Objem: 205
Vstup: 400
text1_rez: 3,9x40
Kapacita: 39-41
text3: P-4, O-4
text4: NNI 1 Vyhrazené (papír, pl. karty. CD/DVD)
text5: 85
text7: ano
text8: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: