HSM SECURIO P44i 1x5 mm Skartovací stroj

Kód: SK0098I
Značka: HSM
191 757 Kč / KS 158 477 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější profesionální skartovací stroj nové konstrukce. Je určený pro zpracování nejcitlivějších informací strategického významu ve speciálním stupni utajení P-7(papír), F-3 (mikrofiše).

Je vybaven systémem InteligentDrive s ovládáním přes dotykový displej v kombinaci se systémem EMCS pro úsporu elektrické energie při stand-by režimu. Ovládání má 3 volitelné režimy chodu: standardní, se zvýšeným výkonem a tichý chod s automatickým přepínáním při zatížení stroje.
Displej s českou mutací signalizuje všechny poruchové stavy, lze do něj nastavit kontakt na servis, má i servisní rozhraní s údaji o provozních hodinách.
Vstupní otvor pro skartovaný papír je vybaven bezpečnostním dotykovým vypínačem, zajišťujícím bezpečnost obsluhy. Široké masivní ocelové nože poháněné moderním výkonným řízeným motorem mají speciální jemný řez zajišťující nejvyšší utajené vyplývající z nejnovějších norem. Nože mají systém automatického mazání.
Stroj je vybaven systémem automatického mazání nožů s plněním pod krytem vstupního otvoru. Součástí dodávky je 1 balení oleje objemu 250 ml.
Zásobník na odpad zvýšeného objemu 205 l je vybaven výsuvným závěsem na plastový pytel. Stroj je mobilní - na kolečkách.
Typ HSM SECURIO P44i je stejně jako ostatní typy HSM SECURIO vyroben v Německu.
Stroj je vhodný dle GDPR jako skartovač pro zpracování extrémně citlivých osobních údajů chráněných osob pod nejvyššími stupni utajení.

Skartovací stroj je držitelem certifikátu k životnímu prostředí šetrného výrobku nejvyšší kvality Blue Angel.

Záruka na stroj i na nože 36 měsíců.Vlastnosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Hmotnost: 136 kg
Příkon: 1900
Barva: Šedo bílá
Výška: 1105
Šířka: 700
Hloubka: 592
Objem: 205
Vstup: 400
text1_rez: 1x5 mm
Kapacita: 11
text3: P-7, F-3
text4: NNI 4 Přísně tajné
text5: 140
text7: Ne
text8: Ne
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: