HSM SECURIO P44i 1,9x15 mm Skartovací stroj s CD vstupem (1872121C)

Kód: SK0095I
Značka: HSM
130 874 Kč / KS 108 160 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…
Nejvýkonnější profesionální skartovací stroj elektronicky řízený dotykovým displejem, s dlouhou životností (cca. 10 let)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější profesionální skartovací stroj nové konstrukce. Je určen pro pracoviště s nejvyšší zátěží. Je vybaven systémem InteligentDrive s ovládáním přes dotykový displej v kombinaci se systémem EMCS pro úsporu elektrické energie při stand-by režimu. Ovládání má 3 volitelné režimy chodu: standardní, se zvýšeným výkonem a tichý chod s automatickým přepínáním při zatížení stroje.
Displej s českou mutací signalizuje všechny poruchové stavy, lze do něj nastavit kontakt na servis, má i servisní rozhraní s údaji o provozních hodinách.
Vstupní otvor pro skartovaný papír je vybaven bezpečnostním dotykovým vypínačem, zajišťujícím bezpečnost obsluhy. Široké masivní ocelové nože poháněné moderním výkonným řízeným motorem mohou skartovat papíry s kancelářskými sponami, plastové karty, CD a diskety. Tato verze je vyráběna s noži v příčném řezu s vysokým stupněm utajení. Stroj je vybaven systémem automatického mazání nožů s plněním pod krytem vstupního otvoru. Součástí dodávky je 1 balení oleje objemu 250 ml.
Pro zpracování CD a disket je stroj vybaven odděleným skartovacím mechanizmem. Má vlastní vstup i odpadní nádobu, umožňující separaci odpadu.
Zásobník na papírový odpad zvýšeného objemu 205 l je vybaven výsuvným závěsem na plastový pytel. Stroj je mobilní - na kolečkách.
Typ HSM SECURIO P44i je stejně jako ostatní typy HSM SECURIO vyroben v Německu.
Stroj je vhodný jako skartovač pro zpracování zvláště citlivých osobních údajů dle GDPR, jejichž zneužití by mělo závažný dopad na dotčenou osobu (obor zdravotnictví, pojišťovnictví, advokacie apod.)

Skartovací stroj je držitelem certifikátu k životnímu prostředí šetrného výrobku nejvyšší kvality Blue Angel.

Záruka na stroj je 36 měsíců, doživotní záruka na nože.
Vlastnosti:

HSM


HSMDoplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Hmotnost: 115 kg
Příkon: 1900
Barva: bílá
Výška: 1105
Šířka: 700
Hloubka: 592
Objem: 205
Vstup: 400
text1_rez: 1,9x15, CD 4x7
Kapacita: 25-27
text3: P-5, O-4, F-2, T-5, E-4
text4: NNI 2 Důvěrné (papír, pl. karty, CD/DVD)
text5: 85
text7: ano
text8: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: