HSM SECURIO P40i 1x5 mm Skartovací stroj

Kód: SK00845I
Značka: HSM
117 366 Kč / KS 96 997 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální skartovací stroj nové konstrukce se zvýšeným výkonem pro zpracování nejcitlivějších informací strategického významu ve speciálním stupni utajení P-7(papír), F-3 (mikrofiše).
Systém InteligentDrive s ovládáním přes dotykový displej v kombinaci se systémem EMCS zajišťuje komfortní jednoduchou obsluhu a úsporu elektrické energie při stand-by režimu. Má 3 volitelné režimy chodu: standardní, zvýšený výkon a tichý chod s automatickým přepínáním při zatížení stroje.
Displej s českou mutací signalizuje všechny poruchové stavy, lze do něj nastavit kontakt na servis i je vybaven servisním rozhraním s údaji o provozních hodinách a různými nastaveními.
Vstup je vybaven bezpečnostním dotykovým vypínačem, zajišťujícím plnou bezpečnost obsluhy. Masivní ocelové nože poháněné přes převodovku moderním výkonným řízeným motorem mají speciální jemný řez zajišťující nejvyšší utajené vyplývající z nejnovějších norem. Nože mají systém automatického mazání.
Zásobník objemu 145 l je vybaven výsuvným závěsem na plastový pytel. Stroj je mobilní - na kolečkách.
Typ HSM Securio P40 je stejně jako ostatní typy HSM SECURIO vyroben v Německu.
Stroj je vhodný dle GDPR jako skartovač pro zpracování extrémně citlivých osobních údajů chráněných osob pod nejvyššími stupni utajení.

Záruka na stroj i na nože 36 měsíců..

Skartovací stroj je držitelem certifikátu k životnímu prostředí šetrného výrobku nejvyšší kvality Blue Angel.Vlastnosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Příkon: 1200
Barva: Bílo šedá
Výška: 1020
Šířka: 580
Hloubka: 550
Objem: 145
Vstup: 330
text1_rez: 1x5 mm
Kapacita: 9
text3: P-7, F-3
text5: 140
text7: NE
text8: NE
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: