HSM SECURIO P40i 0,78x11 mm Skartovací stroj

Kód: SK0084I
Značka: HSM
111 016 Kč / KS 91 749 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…
Výkonný profesionální skartovací stroj elektronicky řízený dotykovým displejem, s dlouhou životností (cca. 10 let)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální skartovací stroj nové konstrukce se zvýšeným výkonem. Je určen pro vysokou zátěž. Systém InteligentDrive s ovládáním přes dotykový displej v kombinaci se systémem EMCS zajišťuje komfortní jednoduchou obsluhu a úsporu elektrické energie při stand-by režimu. Má 3 volitelné režimy chodu: standardní, zvýšený výkon a tichý chod s automatickým přepínáním při zatížení stroje.
Displej s českou mutací signalizuje všechny poruchové stavy, lze do něj nastavit kontakt na servis i je vybaven servisním rozhraním s údaji o provozních hodinách a různými nastaveními.
Vstup je vybaven bezpečnostním dotykovým vypínačem, zajišťujícím plnou bezpečnost obsluhy. Masivní ocelové nože poháněné moderním výkonným řízeným motorem mohou skartovat papíry s kancelářskými sponami.Tato verze je vyráběna v příčném řezu s nejvyšším stupněm utajení. Nože mají systém automatického mazání.
Zásobník objemu 145 l je vybaven výsuvným závěsem na plastový pytel. Stroj je mobilní - na kolečkách.
Typ HSM SECURIO P40i je stejně jako ostatní typy HSM SECURIO vyroben v Německu.
Stroj je vhodný dle GDPR jako skartovač pro zpracování extrémně citlivých osobních údajů chráněných osob pod nejvyššími stupni utajení.

Skartovací stroj je držitelem certifikátu k životnímu prostředí šetrného výrobku nejvyšší kvality Blue Angel.Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Příkon: 1300
Barva: bílá
Výška: 1020
Šířka: 580
Hloubka: 550
Objem: 145
Vstup: 330
text1_rez: 0,78x11
Kapacita: 13-15
text3: P-6, F-3
text5: 100
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: