HSM SECURIO P36i 0,78x11 mm s OMDD

Kód: SK0079I
Značka: HSM
126 072 Kč / KS 104 192 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný profesionální skartovač nové konstrukce určený pro vysokou zátěž s vysokým stupněm utajení P-6, F-3, T-6, E-5. Je vybaven přídavnou mechanikou OMDD s řezem 2x2 mm, umožňující skartování CD/DVD (O-6), disket a magnetických karet (T-6).

Stroj má ovládání InteligentDrive přes dotykový displej v kombinaci se systémem EMCS, který zajišťuje úsporu elektrické energie při stand-by režimu. Má 3 volitelné režimy chodu: standardní, zvýšený výkon a tichý chod s automatickým přepínáním při zatížení stroje.

Displej s českou mutací signalizuje všechny poruchové stavy, lze do něj nastavit kontakt na servis i je vybaven servisním rozhraním s údaji o provozních hodinách a různými nastaveními.
Vstup je vybaven bezpečnostním dotykovým spínačem.

Masivní ocelové nože poháněné přes převodovku moderním výkonným řízeným motorem mohou skartovat papíry s kancelářskými sponkami.Tato verze je v příčném řezu s nejvyším stupněm utajení v úrovni "Přísně tajné". Nože mají systém automatického mazání.


Zásobník objemu 145 l je vybaven výsuvným závěsem na plastový pytel. Pro snadnou manipulaci je skartovač posazen na pojezdových kolečkách.

Stroj je stejně jako ostatní typy HSM SECURIO vyroben v Německu. Odpovídá normě na ochranu osobních údajů GDPR jako skartovač pro zpracování extrémně citlivých osobních údajů chráněných osob pod nejvyššími stupni utajení.

Záruka na stroj i na nože 36 měsíců.

Skartovací stroj je držitelem certifikátu k životnímu prostředí šetrného výrobku nejvyšší kvality Blue Angel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Hmotnost: 75 kg
Příkon: 1000
Barva: Bílá
Výška: 1020
Šířka: 580
Hloubka: 550
Objem: 145
Vstup: 145
text1_rez: 0,78x11
Kapacita: 11-13
text3: P-6, F-3, T-6, E-5, O-6
text4: NNI 3 Tajné (papír, plast. karty. CD/DVD)
text7: ANO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: