HSM SECURIO AF100 4x25 mm

Kód: SK01040
Značka: HSM
10 749 Kč / KS 8 883 Kč bez DPH
Skladem (2 KS)
Skartovací stroj ke stolu s automatickým podavačem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmenší skartovací stroj z řady HSM Securio s otevřeným automatickým podavačem, jehož kapacita je 100 listů papíru. Patří do kategorie strojů „ke stolu“ s tepelnou pojistkou, která omezuje dobu skartování. Stroj je ale schopen najednou zpracovat plný obsah zásobníku automatického podavače.Konstrukce je dvoudílná, se snímatelnou hlavou. Ta je pro snadnější manipulaci při vyprazdňování zásobníku je opatřena praktickými úchopy po stranách.
Ovládání je automatické s nulovou spotřebou elektrické energie ve STAND-BY režimu. Stroj je vybaven tlačítkem pro manuální spuštění zpětného chodu.
Automatický podavač je vybaven nabíracími a separačními válečky z gumového materiálu s úpravou „nanogrip“.
Do automatických podavačů dokumentů nelze obecně vkládat sešité nebo jinak spojené dokumenty, zrovna tak papíry nízkých gramáží nebo jiných formátů, než A4.
Stroj umožňuje paralelní skartování dokumentů z podavače i listů vkládaných do skartovací štěrbiny (při nepřekročení celkové kapacity). Lze jej plnohodnotně využívat i jako standardní skartovač bez využívání automatického podavače.
Uvedené skartovače vynikají tichým chodem, mají praktický průhled do objemného zásobníku na skartovaný odpad pro možnost kontroly stavu naplnění.
Odolné nože ze zakalené oceli umožňují skartování dokumentů s kovovými kancelářskými sponkami a plastových karet. Stroje mají doživotní záruku na nože proti výrobním vadám.
Stroj je vhodný jako skartovač pro zpracování běžných osobních údajů dle GDPR (jméno, příjmení, adresa, rodné číslo, kontaktní údaje, pracovní zařazení, spotřeby energií…).HSM
Vlastnosti:


HSM

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Hmotnost: 7 kg
Příkon: 185
Barva: Bílá
Výška: 620
Šířka: 375
Hloubka: 260
Objem: 25
Vstup: 226
text1_rez: 4x25
Kapacita: 5 až 6
text3: P-4, T-4, E-3, F-1
text4: Důvěrné (Typ 2). Od 1.1.2023 Vyhrazené NNI 1.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: