HSM ProfiPack C400

Kód: SK0065
Značka: HSM
52 581 Kč / KS 43 455 Kč bez DPH
Skladem (>5 KS)
Stroj na výrobu výplňového materiálu z kartonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

HSM ProfiPack C400 je stolový stroj na zpracování kartonových lepenek a tvorbu výplňového materiálu. Vychází z oblíbeného typu HSM ProfiPack 400, ale přináší vylepšení, která ještě více usnadní a zpříjemní obsluhu.
Konstrukce je robustní kovová. Ovládání je řešeno elegantním membránovým s integrovanými indikačními LED diodami. Ty informují o provozním režimu stroje. Stroj je vybaven tzv. turbo - funkcí, která umožňuje krátkodobé zvýšení výkonu a slouží jako prevence zahlcení nožů.
Podávací pult je vybaven praktickou měrkou pro formát řezaného materiálu a posuvným aretačním pravítkem pro přesné nastavení šíře výplňového materiálu. Prostor nařezávacích nožů je zakryt z důvodu ochrany obsluhy před úrazem. Stroj vyhovuje všem bezpečnostním předpisům EU platným i v ČR. Nože jsou vyrobeny ze speciální tvrzené oceli a jsou odolné vůči malým kovovým předmětům (např. sponky). Stroj je schopen zpracovávat jednovrstvou lepenku, občasně i vécevrstvý karton až do síly 10 mm. Nepřetržitá doba chodu stroje je do 2 hodin.
Na výstupu je umístěna nastavitelná klapka, kterou lze měnit úroveň zvlnění materiálu.
Pohon zajišťuje jednofázový motor s napájecím napětím 220 V/50 Hz s tepelnou ochranou proti přehřátí.
HSM ProfiPack C400 je určen pro všechny malé firmy zabývající se zasíláním většího množství balených zásilek, protože vyřeší problém získávání vhodného balícího materiálu.
Dalším okruhem potenciálních zájemců jsou firmy, které produkují větší množství kartonů (např. příjemci výrobků balených v kartonových krabicích). Přeměněním nepotřebné kartonové lepenky na balící rohož získávají atraktivní materiál, který lze prodávat. To vše s minimálními náklady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Příkon: 625
Barva: světle šedá, tmavě šedá
Výška: 395
Šířka: 610
Hloubka: 375

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: