Brother - TZe-CL3, čistící kazeta 12mm

Kód: 541777S
Značka: Brother
289 Kč / ks 239 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Kazeta s čistící pásku tiskové hlavy Brother TZe-CL3 - šířka 12 mm Originální kazeta s páskou na čištění tiskové hlavy Brother TZe-CL3 byla vyvinuta pro spolehlivý provoz našich tiskáren štítků P-touch. Odstraňuje prach a nečistoty z povrchu tiskové hl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kazeta s čistící pásku tiskové hlavy Brother TZe-CL3 - šířka 12 mm

Originální kazeta s páskou na čištění tiskové hlavy Brother TZe-CL3 byla vyvinuta pro spolehlivý provoz našich tiskáren štítků P-touch. Odstraňuje prach a nečistoty z povrchu tiskové hlavy pro dosažení optimální kvality tisku a snadné čitelnosti tištěných štítků. Vhodné pro použití v modelech P-touch, které používají kazety TZ a TZe se šířkou pásky až 12 mm / 18 mm.

Klíčové vlastnosti
Šířka pásky 12 mm
Vysoce kvalitní originální kazeta s čistící páskou tiskové hlavy
Životnost 100 použití


Originální kazeta pro čištění tiskové hlavy TZe-CL3 je základní pomůckou údržby pro uživatele tiskáren štítků P-touch - pomáhá zajistit trvalou kvalitu tisků štítků.

Nečistoty na tiskové hlavě snižují spolehlivost provozu tiskárny a mohou způsobit, že se na tištěných štítcích objeví vodorovné a tištěný text bude obtížně čitelný.

Kazeta TZe-CL3 odstraňuje z povrchu tiskové hlavy prach a nečistoty pro udržení optimálního výkonu tiskárny a kvality tisku.

Pravidelným používáním této originální kazety na čištění hlavy tiskárny P-touch zajistíte, že váš přístroj bude nadále generovat kvalitní a dobře čitelné tisky s dlouhou životností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro tiskárny samolepicích štítků
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Tisková technologie: Nespecifikováno
Druh (spotřební materiál): Údržbová sada
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: