Brother - ST-161 kazeta s páskou stencil 36 mm

Kód: 541313S
Značka: Brother
480 Kč / ks 397 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Originální kazeta s páskou pro výrobu šablon STe-161 - černá, šířka 36 mm Originální páska pro výrobu šablon STe-161, navržená pro použití v tiskárnách štítků Brother P-touch, má tepelně citlivou vrstvu k maskování speciálních kapalin pro přímé značen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální kazeta s páskou pro výrobu šablon STe-161 - černá, šířka 36 mm

Originální páska pro výrobu šablon STe-161, navržená pro použití v tiskárnách štítků Brother P-touch, má tepelně citlivou vrstvu k maskování speciálních kapalin pro přímé značení dílů. Tato páska bez lepící vrstvy umožňuje rychle vytvářet šablony v různých délkách podle vašich potřeb. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají logo TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Klíčové vlastnosti
Šířka 36 mm, délka 3 m
Pro přímé značení dílů
Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
Garance trvanlivosti, snadná čitelnost štítkůOriginální páska pro výrobu šablon Brother STe-161 je speciálně navržena k tvorbě užitečných šablon pro snadno čitelné a spolehlivé značení.

S vrstvou citlivou na teplo, která maskuje leptání chemikálií, nebo speciální tekutiny pro přímé značení dílů, vám páska STe-161 umožní vytvářet uživatelské šablony pro použití k označení komponentů a dílů. Pro trvalé značení zadejte individuální kódy, čísla dílů nebo loga.

Tato originální páska Brother, kompatibilní s řadou našich tiskáren P-touch, je součástí systému značení důležitých dílů pro splnění požadavků na bezpečnost a právní předpisy. Svou práci uděláte jednoduše a efektivně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro tiskárny samolepicích štítků
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 0.21 kg
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Tisková technologie: Nespecifikováno
Druh (spotřební materiál): Páska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: