Brother fotopapír BP71GA4, 20 listů, A4, Premium Glossy, 260g

Kód: 541311S
Značka: Brother
217 Kč / ks 179 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Originální lesklý fotopapír Brother BP71GA4 formátu A4 Tento originální lesklý fotopapír formátu A4 byl vyvinut s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Vaše dokumenty tak budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě, která určitě zaujme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální lesklý fotopapír Brother BP71GA4 formátu A4

Tento originální lesklý fotopapír formátu A4 byl vyvinut s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Vaše dokumenty tak budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě, která určitě zaujme.

Klíčové vlastnosti
Balení obsahuje 20 listů
Vysoce kvalitní originální produkt Brother
Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Postarejte se o optimální činnost vaší tiskárny Brother a o to, aby vaše dokumenty vždy působily impozantně – používejte lesklý fotopapír BP71GA4 formátu A4.

Tento papír je ideální například pro tisk fotografií či plakátů. Vaše inkoustová tiskárna Brother bude díky němu bez problémů pracovat a materiály budou pokaždé vytištěny rychle, efektivně a se 100% přesností.

Papír BP71GA4 je originálním produktem značky Brother. To znamená, že byl pečlivě vyvinut tak, aby vám poskytl ty nejlepší výsledky. Proč tedy riskovat a používat levnější, neznačkové produkty, které by mohly negativně ovlivnit podobu vašich tištěných dokumentů, když můžete zvolit kvalitu bez kompromisů?

Doplňkové parametry

Kategorie: A4
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg
Gramáž g/m2 (spotřební materiál-media): 260
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Druh (spotřební materiál): Fotopapír
Formát (spotřební materiál): A4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: