Brother fotopapír A3, premium glossy, 20 ks, 260g

Kód: 541802S
Značka: Brother
510 Kč / ks 421 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Originální lesklý fotopapír Brother BP71GA3 formátu A3 Lesklý fotopapír Brother BP71GA3 formátu A3, 260 g/m2. Obsahuje 20 listů. Tento originální lesklý fotopapír formátu A3 byl vyvinut s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Vaše dokum

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální lesklý fotopapír Brother BP71GA3 formátu A3
Lesklý fotopapír Brother BP71GA3 formátu A3, 260 g/m2. Obsahuje 20 listů.

Tento originální lesklý fotopapír formátu A3 byl vyvinut s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Vaše dokumenty tak budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě, která určitě zaujme.

Klíčové vlastnosti
Balení obsahuje 20 listů
Vysoce kvalitní originální produkt Brother
Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Postarejte se o optimální činnost vaší tiskárny Brother a o to, aby vaše dokumenty vždy působily impozantně – používejte lesklý fotopapír BP71GA3 formátu A3.

Tento papír je ideální například pro tisk fotografií či plakátů. Vaše inkoustová tiskárna Brother bude díky němu bez problémů pracovat a materiály budou pokaždé vytištěny rychle, efektivně a se 100% přesností.

Papír BP71GA3 je originálním produktem značky Brother. To znamená, že byl pečlivě vyvinut tak, aby vám poskytl ty nejlepší výsledky. Proč tedy riskovat a používat levnější, neznačkové produkty, které by mohly negativně ovlivnit podobu vašich tištěných dokumentů, když můžete zvolit kvalitu bez kompromisů?

Doplňkové parametry

Kategorie: A3
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.44 kg
Gramáž g/m2 (spotřební materiál-media): 260
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Druh (spotřební materiál): Fotopapír
Formát (spotřební materiál): A3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: