Brother - DK-22246 (papírová role 103mm x 30,48m)

Kód: 641392S
Značka: Brother
626 Kč / ks 517 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Originální páska Brother DK-22246 - černá na bílé, šířka 103 mm Ať už tisknete štítky na obálky, boxy nebo regály, můžete si vychutnat flexibilitu při vytváření jakéhokoli typu štítku vlastní délky. Papírová páska DK-22246 s kontinuálním značením je do

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální páska Brother DK-22246 - černá na bílé, šířka 103 mm

Ať už tisknete štítky na obálky, boxy nebo regály, můžete si vychutnat flexibilitu při vytváření jakéhokoli typu štítku vlastní délky. Papírová páska DK-22246 s kontinuálním značením je dodávána se silným lepidlem pro trvalou přilnavost, takže bude užitečná v kanceláři i ve skladu.

Klíčové vlastnosti
103 mmšířka, 30,48 m délka
Vysoce kvalitní originální Brother páska
Kvalitní a trvanlivé výsledky


Perfektní pro vytváření štítků na složky, obálky nebo regálové značení. Díky DK-22246 si můžete vychutnat flexibilitu při vytváření jakéhokoli typu štítku. Páska je navržena tak, aby vyhovovala všem vašim požadavkům na značení. Kontinuální papírová páska vám umožní vytvořit libovolnou velikost štítku tak, že sami natočíte pásku na požadovanou délku.

Díky univerzálnímu designu originálního černého tisku na bílém, můžete zlepšit organizaci v domácnosti i v pracovním prostředí. DK-22246 se silným lepidlem pro trvalou přilnavost, byla důkladně testována společností Brother, aby dosáhla, co největší kvality.

Vyberete-li originální pásku Brother DK-22246, zajistíte, že vaše zařízení bude fungovat, co nejlépe a poskytne vám jasné, čitelné a kvalitní výsledky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro tiskárny samolepicích štítků
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Tisková technologie: Nespecifikováno
Druh (spotřební materiál): Papírový kotouč/role

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: