Brother - DK 22225 (papírová role 38mm) š x d: 38mm x 30,48m

Kód: 541976S
Značka: Brother
257 Kč / ks 212 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Originální Brother DK-22225 kontinuální papírová role – černá na bílé, 38 mm šířka Ať už vyrábíte štítky na obálky, složky nebo regály, můžete si užít flexibilitu při vytváření jakéhokoli štítku. Délka pásky pro značení papíru DK-22225 je dodávána se s

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální Brother DK-22225 kontinuální papírová role – černá na bílé, 38 mm šířka

Ať už vyrábíte štítky na obálky, složky nebo regály, můžete si užít flexibilitu při vytváření jakéhokoli štítku. Délka pásky pro značení papíru DK-22225 je dodávána se silným lepidlem pro trvalou přilnavost, takže se hodí pro práci doma i v kanceláři.

Klíčové vlastnosti
38 mm šířka, 30,48 m délka
Vysoce kvalitní originální produkt Brother
Jasné a trvanlivé výsledky


Perfektní pro výrobu štítků na složky, obálky nebo dokonce pro značení polic, s DK-22225 si můžete užít flexibilitu vytváření jakéhokoli typu štítku. Kontinuální papírová role, která byla odborně navržena tak, aby vyhovovala všem vašim potřebám v oblasti označování, vám umožní vytvořit štítek libovolné velikosti, a to tak, že si pásku nařežete na požadovanou délku.

Organizaci v domácím i pracovním prostředí můžete vylepšit díky univerzálnímu designu originální černé na bílé DK-22225. Trvalá přilnavost DK-22225 je přísně testována společností Brother, aby byla co nejtrvanlivější, vysoce kvalitní a spolehlivá.

Výběrem originální náplně Brother DK-22225 zajistíte, že vaše zařízení bude i nadále pracovat v nejlepším možném stavu a poskytne vám výsledky, které jsou jasné, čitelné a navržené tak, aby vydržely.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro tiskárny samolepicích štítků
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
Výrobce (spotřební materiál): Brother
Tisková technologie: Nespecifikováno
Druh (spotřební materiál): Papírový kotouč/role

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: