1531154 HSM ProfiPack P425

Kód: SK0066
Značka: HSM
144 054 Kč / KS 119 053 Kč bez DPH
2 dny
Položka byla vyprodána…
Stroj na výrobu výplňového materiálu z kartonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

HSM ProfiPack P425 je výkonný stroj na zpracování kartonových lepenek a tvorbu výplňového materiálu. Konstrukce je robustní kovová. Ovládání je řešeno elegantním membránovým s integrovanými indikačními LED diodami. Ty informují o provozním režimu stroje. Stroj je vybaven tzv. turbo - funkcí, která umožňuje krátkodobé zvýšení výkonu a slouží jako prevence zahlcení nožů. Ovládání umožňuje měnit rychlost zpracování podle potřeb uživatele a zatížení stroje.
Podávací pult je vybaven praktickou měrkou pro formát řezaného materiálu a posuvným aretačním pravítkem pro přesné nastavení šíře výplňového materiálu. Prostor nařezávacích nožů je zakryt z důvodu ochrany obsluhy před úrazem. Stroj vyhovuje všem bezpečnostním předpisům EU platným i v ČR. Nože jsou vyrobeny ze speciální tvrzené oceli a jsou odolné vůči malým kovovým předmětům (např. sponky). Stroj je schopen zpracovat vícevrstvou lepenku nebo karton až do síly 20 mm.
Na výstupu je umístěna nastavitelná klapka, kterou lze měnit úroveň zvlnění materiálu.
Pohon zajišťuje výkonný jednofázový motor s napájecím napětím 230 V / 50 Hz.
HSM ProfiPack P425 je určen pro větší množství zpracovaného materiálu, což ohodnotí zejména firmy střední velikosti, zabývající se zasíláním většího množství balených zásilek, protože vyřeší problém získávání vhodného výplňového materiálu.
Dalším okruhem potenciálních zájemců jsou firmy, které produkují větší množství kartonů (např. příjemci výrobků balených v kartonových krabicích). Přeměněním nepotřebné kartonové lepenky na balící rohož získávají atraktivní materiál, který lze prodávat. To vše s minimálními náklady.
Video se stroji nové řady ProfiPack:

Doplňkové parametry

Kategorie: Skartovačky
Příkon: 2000
Barva: Světle šedá, tmavě šedá
Výška: 1040
Šířka: 770
Hloubka: 570
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: